جلسه مشترک مديرکل دفتر آموزش تحقيقات و فناوري با مدیران آموزش جهاد دانشگاهی
1399/08/18
در مورخ 1399/08/11 جلسه‌ای با حضور مديرکل دفتر آموزش، تحقيقات و فناوري وزارت نيرو و مدیران آموزش جهاد دانشگاهی با هدف بررسی زمینه‌های همکاری مشترک برگزار گردید. در این جلسه ضمن معرفی نظام آموزش‌های شغلی- سازمانی صنعت آب و برق و ماموریت‌های بخش آموزش وزارت نیرو در زمینه توانمندسازی مدیران و کارکنان، صلاحیت حرفه‌ای نیروی انسانی شرکت‌های پیمانکار صنعت آب و برق، بر اهمیت تدوین و اجرای آموزش‌‌های الکترونیکی به ویژه در دوره همه‌گیری ویروس کویید-19 تاکید گردید.
در جلسه مذکور، مدیران آموزش جهاد دانشگاهی ضمن معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این نهاد در زمینه تدوین و اجرای آموزش‌های ضمن خدمت، آموزش زبان انگلیسی و سنجش شایستگی‌های مدیران، آمادگی خود را جهت همکاری با وزارت نیرو در زمینه‌های مذکور اعلام نمودند.
در این جلسه مقرر گردید که تفاهم‌نامه همکاری فیمابین مرکز آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و جهاد دانشگاهی تدوین و منعقد گردد تا زمینه بهره‌گیری وزارت نیرو از تجارب این نهاد در زمینه تولید محتوای آموزش الکترونیکی، تدوین و برگزاری دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی ویژه کارکنان صنعت آب و برق و تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی بین‌المللی در زمینه‌های آب و برق برای کارکنان صنعت آب و برق کشورهای منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی فراهم شود.