برگزاري جلسه معرفي قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي ارتباطي صنعت آب و برق و با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشي- سه‌شنبه‌هاي دانشگاهي- با دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین
1401/02/24
❇️ نهمين جلسه از مجموعه جلسات معرفي صنعت آب و برق و قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي ارتباطي آن با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشي (سه‌شنبه‌هاي دانشگاهي) در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۹ به صورت مجازي با دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین و با حضور نمایندگانی از وزارت نیرو و بیش از ۲۵ نفر از رؤساي دانشكده‌ها و اعضای هیأت علمی آن دانشگاه برگزار شد.
در اين جلسه كه با حضور نمايندگان شركت‌هاي مادر تخصصي، نمايندگان مراكز پژوهشي وزارت نيرو و نمايندگان شركت‌هاي وزارت نيرو در استان قزوين برگزار شد، ابتدا وزارت نيرو در قالب مأموریت‌ها و ساختار و همچنين زيست‌بوم نوآوري نیرو معرفی گردید. در ادامه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های همکاری صنعت آب و برق با دانشگاه‌ها تبيين شده و بر آمادگی وزارت نیرو برای تعامل حداکثری با دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین در بستر «زیست‌بوم نوآوری نیرو» تأكيد گرديد. سپس تعدادي از رؤساي محترم دانشكده‌ها و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ضمن معرفي قابليت‌ها و توانمندي‌هاي دانشگاه، به بيان ديدگاه‌ها و نظرات‌شان درخصوص فرصت‌ها، دیدگاه‌ها و چالش‌های فراروی همکاری‌های مشترک صنعت آب و برق و دانشگاه پرداختند.
✳️ در انتها مقرر شد اقدامات لازم براي توسعة تعاملات وزارت نيرو با دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) دنبال گردد.